Koncerty Świąteczne Sienna Gospel Choir i Sienna Gospel Young!

2016-08-26 > Wydarzenia

Koncerty Świąteczne Sienna Gospel Choir i Sienna Gospel Young!

Koncerty świąteczne to dla nas bardzo szczególne wydarzenie. Na to spotkanie z Wami czekamy okrąglutki rok. Nie dość, że możemy, pod czujnym okiem Dyrygent Anny Bajak, zaprezentować nowy repertuar, to jeszcze, wraz z chórem dziecięcym Sienna Gospel Young pod batutą Barbary Wąsiewicz, podzielić się wielką radością, miłością i energią płynącą z cudownego czasu Świąt Bożego Narodzenia. Dodajmy do tego nastrojowe interpretacje przepięknych tradycyjnych kolęd i mamy idealny zestaw świąteczny ;) W tym roku nie będzie inaczej, bo nasze dokonania na międzynarodowych festiwalach: złoty medal Grand Prix of Nations 2017 w Rydze oraz tegoroczny złoty medal na Corfu dodały nam skrzydeł i powera do pracy na najwyższych obrotach!

Czy można sobie wyobrazić wspanialsze wprowadzenie w atmosferę Świąt? To może już zaczniemy kolędowanie?! Posłuchajcie :D

W tym roku zapraszamy na 2 koncerty, 15 i 16 grudnia o godz. 18:00.

Bilety w cenie 25 zł do kupienia od WTORKU 27 listopada od godz. 12:00:
- w wersji elektronicznej na http://sklepik.sienna.waw.pl/
- w wersji tradycyjnej w sekretariacie Kościoła Zielonoświątkowego na Siennej 68/70 od wtorku do piątku w godz. 9:00 - 16:00 oraz po niedzielnych nabożeństwach (11:30 lub 13:30).
Dzieci do lat 6 - wstęp wolny.

W czasie koncertu będzie możliwość zakupienia płyty "Kolędy" Sienna Gospel Choir wydanej w ubiegłym roku oraz tegorocznej premiery - autorskiego albumu dziecięcego "Wierz!" w wykonaniu Sienna Gospel Young.

My już nie możemy się doczekać!!! Zapraszamy tłumnie. YAY!

Oferta zajęć na rok szkolny 2018/2019

2016-08-11 > Ogłoszenia

Oferta zajęć na rok szkolny 2018/2019

Zapraszamy do zapoznania się najnowszą ofertą zajęć grupowych oraz indywidualnych Szkoły Gospel na rok szkolny 2018/2019. W tym do naszej kadry dołączyły dwie specjalistki nauki emisji głosu: Katarzyna kiklewicz oraz Katarzyna Rościńska. Nie zapominajcie również o nauce gry na gitarze i perkusji ;D

Pobierz ofertę pdf. >>

Koncert uczniów "W poszukiwaniu wiosny" już 29 lutego o godz. 19:00

2016-03-18 > Wydarzenia

Koncert uczniów

Wszyscy wypatrujemy wiosny! Aby umilić to oczekiwanie zapraszamy na niezwykły koncert uczniów Szkoły Gospel. Jeśli chcecie spędzić wieczór przy dźwiękach dobrej muzyki zapraszamy juz 29.02.2016 r. o 19:00 do Sienna Bistro&Cafe (Sienna 68/70). Wstęp wolny!

Z naszymi wokalistami zagrają wspaniali instrumentaliści:
Konrad Kuchciak - piano
Mikołaj Trybulec - gitara basowa
Wojciech Bylica - perkusja

W trakcie koncertu będziecie mogli uraczyć się ciepłą herbatą lub kawą oraz przepysznym domowym ciastem serwowanym w naszym Bistro.

Zachęcamy do zapraszania przyjaciół oraz znajomych i tłumnego przybycia :)

ZAPRASZAMY!!!