Przesłuchania do Sienna Gospel Choir i Sienna Gospel Young!

2016-08-26 > Wydarzenia

Przesłuchania do Sienna Gospel Choir i Sienna Gospel Young!

SIENNA GOSPEL CHOIR - chór gospel dla dorosłych

Muzyka gospel to nasza wielka pasja. Jeśli też kochasz rytm, harmonię, niesamowitą energię i niesienie Dobrej Nowiny to nie może Cię zabraknąć w Sienna Gospel Choir. Od ponad 17 ewangelizujemy, śpiewamy, koncertujemy, nagrywamy płyty...no nie ma nudy :D

TERMIN PRZESŁUCHANIA: Zapraszamy na przesłuchanie w środę 11 września o godz. 18:00 na Sienną 68/70, wejście furtką od ul. Siennej, poziom -1, sala 3.

Na przesłuchanie należy przygotować 1 utwór w komfortowej dla Ciebie stylistyce i tonacji - nie musi to być gospel! Możesz przynieść ze sobą nuty, podkład na pendrivie lub puścić z YT, albo po prostu zaśpiewać a'capella.

Prosimy o punktualność, ponieważ rozpoczniemy ważnym spotkaniem organizacyjnym.

Szczegóły na profilu Facebook >>

SIENNA GOSPEL YOUNG - chór dziecięcy

To żywiołowy chór dziecięco-młodzieżowy. Grupa powstała w 2003 roku przy chórze Sienna Gospel Choir. W swoich szeregach skupia dzieci od 6 do 18 lat. Wspólnym mianownikiem, pomimo tak ogromnej różnicy wieku, jest naturalność i radość, którą pielęgnujemy w naszym zespole. W repertuarze chóru znajdują się utwory w języku polskim i angielskim opowiadające historie biblijne.

W zeszłym roku odbyła się premiera pierwszego autorskiego albumu "Wierz!". Już w przyszłym roku pokaże się kolejny krążek chóru.

Zajęcia chóru odbywają się w trzech grupach wiekowych:

Grupa I - dzieci od 6 roku życia do 4 klasy szkoły podstawowej - zajęcia umuzykalniające, rozwijające poczucie rytmu, muzykalność, plastyka ruchu. Nauka piosenek w stylu gospel.

Grupa II - dzieci od 5 do 7 klasy szkoły podstawowej - zajęcia chóralne, nauka poruszania się w harmonii, początki improwizacji, ćwiczenia rytmiczne i melodyczne, plastyka ruchu.

Zajęcia grup I i II odbywają się w piątki w godz. 18:00 - 20:00.

NOWOŚĆ! RUSZA GRUPA MŁODZIEŻOWA!
Do tej grupy zapraszamy młodzież od 8 klasy szkoły podstawowej do 18 roku życia. Będą to pełne energii zajęcia chóralne. Nauka śpiewu harmonii, ćwiczenie improwizacji, przygotowania do wystąpień i nagrań studyjnych, praca z mikrofonem.

Zajęcia grupy młodzieżowej będą się obywały w czwartki w godz. 18:00 - 19:30. Warunkiem stworzenia grupy jest wyłonienie w czasie przesłuchań min. 12 chórzystów.

TERMINY PRZESŁUCHAŃ:
Na przesłuchanie w odpowiednich grupach wiekowych zapraszamy w piątek od 6 września na Sienną 68/70:

I i II GRUPA - godz. 18.00
Grupa młodzieżowa - godz. 19.30

Na przesłuchanie prosimy przygotować dowolną piosenkę.
Miejsce: ul. Sienna 68/70, Warszawa

Pokaż mniej

Oferta zajęć na rok szkolny 2019/2020

2016-08-11 > Ogłoszenia

Oferta zajęć na rok szkolny 2019/2020

Zapraszamy do zapoznania się najnowszą ofertą zajęć grupowych oraz indywidualnych Szkoły Gospel na rok szkolny 2019/2020. Nie zapominajcie również o nauce gry na gitarze i perkusji ;D

Pobierz ofertę pdf. >>

Koncert uczniów "W poszukiwaniu wiosny" już 29 lutego o godz. 19:00

2016-03-18 > Wydarzenia

Koncert uczniów

Wszyscy wypatrujemy wiosny! Aby umilić to oczekiwanie zapraszamy na niezwykły koncert uczniów Szkoły Gospel. Jeśli chcecie spędzić wieczór przy dźwiękach dobrej muzyki zapraszamy juz 29.02.2016 r. o 19:00 do Sienna Bistro&Cafe (Sienna 68/70). Wstęp wolny!

Z naszymi wokalistami zagrają wspaniali instrumentaliści:
Konrad Kuchciak - piano
Mikołaj Trybulec - gitara basowa
Wojciech Bylica - perkusja

W trakcie koncertu będziecie mogli uraczyć się ciepłą herbatą lub kawą oraz przepysznym domowym ciastem serwowanym w naszym Bistro.

Zachęcamy do zapraszania przyjaciół oraz znajomych i tłumnego przybycia :)

ZAPRASZAMY!!!