Koncert Sienna Gospel Choir

2012-05-16 > Wydarzenia

Koncert Sienna Gospel Choir

W ramach tygodnia Pozytywnych Inicjatyw odbędzie się koncert Sienna Gospel Choir.

Sienna Gospel Choir to żywiołowy chór, który został okrzyknięty fenomenem polskiej sceny gospel. Zespół liczy ponad 40 osób. W śpiewanych przez siebie pieśniach, pełnych odwołań do wiary w Boga, znajdują radość oraz siłę do walki z codziennymi problemami. Ich koncerty to niezapomniane, energetyzujące przeżycie.

W chórze znaleźć można wielu uczniów naszej szkoły. Serdecznie zapraszamy!

Sobota // 2 czerwca 2012 // godz. 18:00 // ul. Sienna 68/70

Wstęp wolny!

W polu lipeńka

2012-02-21 > Wiadomości

Pieśń ta była wykonywana podczas puszczania wianków w wigilię nocy św. Jana, a także w trakcie wesel. Tekst pochodzi przypuszczalnie z Podlasia nadnarwiańskiego. Utwór posiada wyraźne wpływy literackie, a jego konwencja oraz idea znacznie wykraczają poza ramy dawnej pieśni.

Zobacz w jaki sposób utwór ten został wykonany przez Karolinę Murawską podczas lutowego koncertu uczniów Szkoły Gospel.