Zajęcia grupowe z improwizacji wokalnej! Jedyny taki instruktor... NATALIA BAJAK!

2014-10-03 > Ogłoszenia

Szkoła Gospel ma przyjemność zaprosić na grupowe zajęcia z improwizacji wokalnej, które odbywają się w każdy piątek w godz. 18:15 - 19:45 na Siennej 68/70 w sali nr 12!

Zajęcia poprowadzi nasza utalentowana wokalistka i długoletnia instruktorka improwizacji wokalnej Natalia Bajak, którą ostatnio możecie oglądać w telewizyjnym talent show "The Voice of Poland"! Zachęcamy do posłuchania na co ją stać!!! http://szkolagospel.pl/index.php/aktualnosci/item/nasza-kadra-w-the-voice-of-poland-natalia-bajak.html

Na każdych zajęciach uczestnikom towarzyszyć będzie również jeden z wszechstronnych i biegłych w różnych stylach muzycznych pianistów Szkoły Gospel!

UWAGA!!! Osoby niezdecydowane mogą uczestniczyć w jednych zajęciach jako wolni słuchacze (jednorazowa opłata 25 zł)

NOWOŚĆ! Higiena i emisja głosu - zajęcia dla osób, których głos jest narzędziem pracy

2014-10-01 > Wydarzenia

NOWOŚĆ! Już od tego roku w Szkole Gospel Higiena i Emisja Głosu - zajęcia grupowe opracowane specjalnie dla osób, których głos jest narzędziem pracy!

Jeśli eksploatujesz swój głos każdego dnia w pracy jako nauczyciel, szkoleniowiec, wokalista, dziennikarz czy nawet kaznodzieja - słowem pracujesz w zawodzie, gdzie wystąpienia publiczne są Twoim chlebem powszednim - umiejętności, które chcemy Ci przekazać, okażą się dla Ciebie bezcenne!

Zapraszamy na pierwszy w tym roku szkolnym WARSZTAT SEZONOWY z Niną Stiller! 28.09 -29.09

2014-09-28 2014-09-29 > Wydarzenia

Szkoła Gospel i Pani Nina Stiller mają przyjemność zaprosić na wyjątkowy warsztat z interpretacji piosenki dla wszystkich zainteresowanych śpiewem jak i rozwojem umiejętności aktorskich (młodzież i dorośli na różnym poziomie zaawansowania).

Nasz pierwszy w tym roku szkolnym warsztat sezonowy odbędzie się w terminie od niedzieli 28.09.2014 (w godz. 16:00 - 19:15) do poniedziałku 29.09.2014 (w godz. 18:00 - 21:15).

Podczas 2-dniowych warsztatów, Pani Nina Stiller, wybitny muzyk, aktorka, tancerka i pedagog, poprowadzi Was do poznania i rozwoju w zakresie prezentacji scenicznej piosenek. Poruszone zostaną zarówno zagadnienia teoretyczne jak i praktyczne, artystyczne i związane ze znajomością "technicznej strony" sceny.