Przerwa wakacyjna

2012-07-26 > Wydarzenia

Przerwa wakacyjna

Kochani to przywilej pracować razem z Wami! Dziękujemy za ten piękny rok, kiedy z lekcji na lekcję mogliśmy obserwować jak cudownie się rozwijacie! Miejscie wspaniały czas odpoczynku i zapraszamy ponownie we wrześniu.

Zapoznajcie się z informacjami o naszej kadrze, cenniku i rekrutacji na nowy sezon.

Do zobaczenia wkrótce!

Rekrutacja 2012/2013

2012-07-25 > Ogłoszenia

Rekrutacja 2012/2013

Zapisy na nowy rok szkolny rozpoczną się 14 sierpnia 2012 roku. Zapisać można się telefonicznie, mailowo lub osobiście.

Zajęcia i indywidualne przesłuchania dla nowych uczniów rozpoczną się 3 września, po uprzednim umówieniu się z nauczycielem. Przesłuchanie ma na celu sprawdzenie poziomu zaawansowania i przydzielenie do odpowiedniej grupy.

Skontaktuj się z nami.

Serdecznie zapraszamy!

Młodzieżowe Warsztaty Gospel

2012-07-10 > Wydarzenia

Młodzieżowe Warsztaty Gospel

Serdecznie zapraszamy młodzież w wieku 13 – 18 lat na Wakacyjne Warsztaty Gospel. Zajęcia odbywać się będą od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 - 16:00. W programie: zajęcia wokalne (grupowe i indywidualne), praca nad interpretacją wokalną, podstawy improwizacji.

Warsztaty zakończą się uroczystym Koncertem Finałowym, który odbędzie się w sobotę o godz. 12:00

Koszt: 300 PLN

Zapisz się telefonicznie bądź mailowo.