NOWOŚĆ!!! Laboratorium Suzuki - zajęcia umuzykalniające dla dzieci od 3 roku życia - w każdą środę o 17:30

2014-10-15 > Wydarzenia

Zapraszamy serdecznie na nowe zajęcia grupowe - tym razem dla maluchów! :) Laboratorium Suzuki dla dzieci (na podstawie metody Children’s Music Laboratory Eleny Enrico) to roczny cykl zajęć grupowych dla dzieci w wieku 3- 4 lat (wymagane uczestnictwo rodzica).

Podczas zajęć u dzieci wykształcane są umiejętności motoryczne, koordynacja, dyscyplina, odpowiednie nastawienie do nauki, słuch melodyczny i harmoniczny, poczucie rytmu, ekspresja wokalna oraz pamięć muzyczna i werbalna. Zestaw startowy, który otrzymują dzieci na pierwszym spotkaniu (m.in. plastikowy instrument w kształcie skrzypiec/wiolonczeli, patyczek w kształcie smyczka, kastaniety, drewniane kostki, CD z repertuarem muzycznym) służy do zabaw muzycznych podczas lekcji, oraz w domu razem z mamą lub tatą.
Więcej informacji: www.laboratoriumsuzuki.com

koszt i terminy:

I semestr – środa 17:30-18:15 (45 min) – koszt 130 zł/mc
II semestr – środa 17:30 – 18:30 (60 min) – koszt 150 zł/mc
zestaw startowy – 130 zł

nauczyciel:
Aleksandra Andruszko – absolwentka Wydziału Rytmiki na ZPSM II st. im. F. Chopina w Warszawie, instruktor IV stopnia metody Suzuki, instruktori II stopnia Metody Children's Music Laboratory.