MUZYCZNE LATO W SZKOLE GOSPEL! Oferta wakacyjna! :)

2014-07-01 2014-08-31 > Ogłoszenia

MUZYCZNE LATO W SZKOLE GOSPEL! Oferta wakacyjna! :)

Szkoła Gospel gorąco zaprasza na letnią edycję zajęć i warsztatów muzycznych dla osób w każdym wieku i na różnych poziomach zaawansowania! Wraz z instruktorami z kraju i z zagranicy przygotowaliśmy dla Was wiele ciekawych propozycji w promocyjnych cenach obowiązujących od 1.07.2014 - 31.08.2014. Szczegółowe informacje na temat wakacyjnej oferty Szkoły Gospel znajdziecie poniżej oraz w zakładce Oferta i Cennik.

Nie rozstawaj się z muzyką na wakacje! :)

 

Każdy znajdzie coś dla siebie! Spotkacie się z wybitnymi nauczycielami i instruktorami z kraju i z zagranicy tj. Jnr Robinson, Anna Bajak, Nina Stiller, Barbara Wąsiewicz, Kacper Popek czy Natalia Bajak!

Improwizacja wokalna, interpretacja utworu, "Pimp my choir", warsztaty solistyczne, "Rozśpiewane lato z Basią", koncerty, konsultacje i wiele, wiele innych czeka na Was w Szkole Gospel już od 1 lipca! :)

Spędź z nami czas muzykując, zdobywając nowe umiejętności i bawiąc się z ludźmi, którzy dzielą Twoje pasje!

ZAPRASZAMY!!!

Uwaga!!! Szczegółowe opisy wakacyjnych warsztatów będą pojawiać się na bieżąco w zakładce Aktualności i na fb/szkolagospel

+