NOWOŚĆ! Higiena i emisja głosu - zajęcia dla osób, których głos jest narzędziem pracy

2014-10-01 > Wydarzenia

NOWOŚĆ! Higiena i emisja głosu - zajęcia dla osób, których głos jest narzędziem pracy

NOWOŚĆ! Już od tego roku w Szkole Gospel Higiena i Emisja Głosu - zajęcia grupowe opracowane specjalnie dla osób, których głos jest narzędziem pracy! 

Jeśli eksploatujesz swój głos każdego dnia w pracy jako nauczyciel, szkoleniowiec, wokalista, dziennikarz czy nawet kaznodzieja - słowem pracujesz w zawodzie, gdzie wystąpienia publiczne są Twoim chlebem powszednim - umiejętności, które chcemy Ci przekazać, okażą się dla Ciebie bezcenne!

mgr Anna Bajak - Kompozytor, dyrygent, nauczyciel i instrukor wokalny. Absolwentka Szkoły Muzycznej II stopnia (klasa fortepianu) i Wyższej Szkoły Pedagogicznej (wychowanie muzyczne). Od wielu lat związana z Teatrem Muzycznym Tintilo (przy Teatrze Rampa) jako instruktor i twórca muzyki do spektakli. Przewodnicząca jury na ogólnopolskich festiwalach muzycznych. Od ponad 12 lat dyrygentka Sienna Gospel Choir, jednego z największych gospel mass choir w Polsce. Wieloletni nauczyciel emisji głosu w Szkle Wokalnej im. Jerzego Wasowskiego oraz kierownik specjalizacji muzycznej w Warszawskim Seminarium Teologicznym. Instruktor wokalny podczas warsztatów muzycznych w Polsce i za granicą. Nauczyciel z ogromnym doświadczeniem i pasją. Założycielka pierwszej w Polsce muzycznej Szkoły Gospel, gdzie od lat kształci wokalistów, aktorów i wszystkie osoby, dla których cenny jest rozwój wokalny, zarówno w śpiewie jak i mowie. Pod jej kierownictwem rozwijać się będzie Twój głos.

Podczas zajęć mających formę rocznych warsztatów (zajęcia raz w tygodniu - w każdy poniedziałek o 18:00), zadbamy o prawidłową emisję Twojego głosu, prawidłową artykulację i poprawność wypowiedzi. Nauczymy Cię jak o niego dbać na codzień oraz terapeutyzować w sytuacjach zwiększonego wysiłku.

Pokażemy Ci jak operować głosem podczas wystąpień publicznych i jak skutrecznie się komunikować. Dzięki ciekawym ćwiczeniom, rozwiniesz swoje możliwości głosowe oraz utrwalisz zdrowe nawyki, które pozwolą wykorzystać je w codziennej pracy.

Zdrowy głos będzie służył Ci całe życie, a jego używanie będzie dla Ciebie przyjemnością :) 

Przyjdź i przekonaj się jak pozytywną zmianę uzyskasz po tych zajęciach! 

TERMIN: poniedziałki w godz. 18:00 - 19:30 (październik 2014 - czerwiec 2015)

MIEJSCE: Szkoła Gospel - ul. Sienna 68/70, Warszawa

KOSZT: 250 zł/miesięcznie (przy zapisach grupowych - atrakcyjne rabaty!)

ZAPISY I SZCZEGÓŁY:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub tel. 22 595 18 22

+