Obóz wokalny Sienna Gospel Young - zapraszamy na 2019 rok

2016-08-26 > Wydarzenia

Obóz wokalny Sienna Gospel Young - zapraszamy na 2019 rok

Tegoroczny obóz już za nami, zapraszamy dzieci i młodzież na przyszły rok. Obóz odbędzie się w terminie 4-11 sierpnia 2019 roku tradycyjnie w Małym Cichym.

Obóz to możliwość aktywnego spędzania czasu dla osób kochających muzykę, a w szczególności energetyczną muzykę gospel. Zapraszamy dzieci i młodzież od 7 do 16 lat zarówno tych początkujących, jak i zaawansowanych. Równolegle do zajęć wokalnych będą prowadzone zajęcia sportowo – integracyjne, plastyczne, wycieczki i inne atrakcje. Obóz zakończymy uroczystym koncertem wszystkich uczestników.

Masz pytania? Zadzwoń: Anna Mazurek +48 604 161 141 lub napisz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.