Zajęcia grupowe z improwizacji wokalnej! Jedyny taki instruktor... NATALIA BAJAK!

2014-10-03 > Ogłoszenia

Zajęcia grupowe z improwizacji wokalnej! Jedyny taki instruktor... NATALIA BAJAK!

Szkoła Gospel ma przyjemność zaprosić na grupowe zajęcia z improwizacji wokalnej, które odbywają się w każdy piątek w godz. 18:15 - 19:45 na Siennej 68/70 w sali nr 12!

Zajęcia poprowadzi nasza utalentowana wokalistka i długoletnia instruktorka improwizacji wokalnej Natalia Bajak, którą ostatnio możecie oglądać w telewizyjnym talent show "The Voice of Poland"! Zachęcamy do posłuchania na co ją stać!!! http://szkolagospel.pl/index.php/aktualnosci/item/nasza-kadra-w-the-voice-of-poland-natalia-bajak.html

Na każdych zajęciach uczestnikom towarzyszyć będzie również jeden z wszechstronnych i biegłych w różnych stylach muzycznych pianistów Szkoły Gospel! 

UWAGA!!! Osoby niezdecydowane mogą uczestniczyć w jednych zajęciach jako wolni słuchacze (jednorazowa opłata 25 zł)

OPIS ZAJĘĆ:

Na zajęciach z improwizacji wokalnej uczestnicy mają okazję ćwiczyć zarówno swoją technikę wokalną jak i pogłębiać wiedzę i znajomość specyfiki różnych stylów muzycznych.

Natalia Bajak jako wokalistka specjalizuje się w repertuarze gospel, śpiewając od wielu lat jako solistka w chórze Sienna Gospel Choir,zespole Sienna Singers oraz tworząc i nagrywając muzykę do spektakli muzycznego Teatru Tintilo (przy Teatrze Rampa). Jest wszechstronnym instruktorem wokalnym, który podczas cotygodniowych zajęć przeprowadza uczestników przez meandry takich stylów muzycznych jak soul, blues, jazz, r'n'b, funky, reggae i wielu innych. Wokalizy i improwizacja w tak eklektycznej muzyce jak gospel nie jest prosta, dlatego każdy uczeń otrzyma solidną dawkę wiedzy i praktyki w wielu różnych stylach muzycznych! Jak mówi sama prowadząca, imrpowizacja to zabawa głosem, a celem tych zajęć jest uzyskanie poczucia swobody muzycznej i wokalnej w każdym repertuarze! :)

Te zajęcia rozwijają jak żadne inne!!!

Koszt zajęć to 180 zł miesięcznie (każde spotkanie trwa 90 minut). Więcej informacji oraz zapisy pod nr tel. (22) 595 18 22 mailowo na  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub osobiście w sekretariacie Szkoły Gospel od wtorku do piątku w godz. 9:00 -16:00.

Tylko w Szkole Gospel! IMPROWIZACJA WOKALNA w każdy piątek 18:15- 19:45! ZAPRASZAMY!!!

+