Zapraszamy na Wiosenny Koncert Uczniów klas wokalnych - 16.03.2015

2016-03-16 > Ogłoszenia

Zapraszamy na Wiosenny Koncert Uczniów klas wokalnych - 16.03.2015

Jak wiosenne kwiaty, w Szkole Gospel rozkwitają nam nasi utalentowani wokaliści! Już w najbliższy poniedziałek 16.03.2015 o 19:00 w Sienna Bistro & Cafe, koncert uczniów klas wokalnych SG. Grono naszych wokalistów wciąż rośnie stąd ten koncert podzielony będzie na 2 części. Pierwsza rozpocznie się o 19:00. Po godzinie zrobimy 15 minut przerwy, podczas, której skorzystać będziecie mogli ze wszystkich dobrodziejstw naszej kawiarenki tj. selekcji pysznych kaw i herbat, a także świeżych soków, ciast i przekąsek. O godzinie 20:15 rozpoczniemy 2 część koncertu.

Na koncercie uczniom towarzyszyć będzie zespół wspaniałych polskich muzyków w składzie:
Konrad Kuchciak - piano
Piotr Wrombel - piano
Kacper Zasada - gitara basowa oraz kontrabas
Wojtek Bylica - perkusja

Repertuar zaprezntujemy, jak zawsze zróżnicowany, a przy ok 30 wykonawcach, tym bardziej :) Posłuchamy więc nostaligicznych ballad jazzowych przy ciepłych dźwiękach kontrabasu, energicznych piosenek funky, wielkich głosów śpiewających znane hity muzyki pop oraz niezmiennie, szalenie radosnego... GOSPEL!

Śledźcie naszą stronę - już niebawem opublikujemy program koncertu!

Ogromnie cieszy nas rosnące grono uczniów Szkoły Gospel i mamy nadzieję, że razem z nami spędzicie ten wieczór, z przyjemnością słuchając i obserwując efekty ich muzycznego rozwoju :) A w linku poniżej, mała próbka prawdziwej "pogody ducha", jaką będziemy chcieli Was zarazić już w najbliższy poniedziałek!

ZAPRASZAMY! Wstęp wolny