Ania Bajak bio

Anna Bajak - emisja głosu

Kompozytor, dyrygent, nauczyciel i dyrektor artystyczny Szkoły Gospel. Absolwentka Szkoły Muzycznej II stopnia w klasie fortepianu i Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Zielonej Górze na kierunku wychowanie muzyczne. Od 2001 roku prowadzi chór Sienna Gospel Choir, którego jest założycielką i dyrygentką. Jako kompozytor i instruktor wokalny, od wielu lat związana z Teatrem Muzycznym Tintilo. Aranżer partii wokalnych dla chórów i zespołów. Instruktor warsztatów muzycznych w Polsce i za granicą. Przewodnicząca jury na festiwalach muzycznych. Kierownik artystyczny wielu nagrań płytowych. Współpracowała z takimi artystami jak Gerald T. Smith, Norris Garner, Noel Robinson, Ruth Lynch - Waldron, Jnr Robinson, Grażyna Auguścik i wielu innych.Pedagog z wieloletnim doświadczeniem i pasją. Przez wiele lat, nauczyciel emisji głosu w Szkole Wokalnej im. Jerzego Wasowskiego oraz Kierownik specjalizacji muzycznej w Wyższej Szkole Teologiczno – Społecznej w Warszawie. W 2012 roku założyła pierwszą w Polsce muzyczno – instrumentalną Szkołę Gospel.To właśnie dzięki jej muzycznej pasji i doświadczeniu, powstała nasza wyjątkowa szkoła :)

 

 

Aleksandra Bajak

Aleksandra Bajak Wokalistka, songwriterka, aktorka dubbingowa, studentka Akademii Muzycznej w Bydgoszczy na wydziale wokalistyki jazzowej. Muzyką zajmuje się od 5 roku życia. Swoje pierwsze kroki na scenie stawiała w programie „Od przedszkola do Opola”. Laureatka wielu festiwali i konkursów wokalnych, m.in. Główna nagroda w kat. Open na ogólnopolskim festiwalu „Niemen Non Stop”, III miejsce na ogólnopolskim festiwalu „Wygraj Sukces”, II miejsce na ogólnopolskim festiwalu „Ten Ton” czy grand prix podczas ogólnopolskiego festiwalu piosenki w Kwakowie. Ukończyła Szkołę Muzyczną w klasie fortepianu, uczyła się w warszawskiej szkole musicalowej, dzięki czemu wystąpiła w spektaklach na deskach Teatru Roma czy Teatru Wielkiego w Łodzi. Od 2016r zajmuje się dubbingiem przy produkcji wytwórni Disney Channel Original Series „Bizaardvark”, „The lion guard” w studiu SDI w Warszawie. Jest częścią chóru Sienna Gospel Choir oraz zespołu Sienna Singers, z którymi zaśpiewała wiele koncertów i wystąpiła podczas półfinału programu „Mam Talent”. Ponadto stanęła na scenie obok Grażyny Auguścik, Mieczysława Szcześniaka, Joanny Zagdańskiej, Kamili Pałasz. Od 2016r razem z Piotrem Bajakiem prowadzi zespół uwilelbienia na ogólnopolskiej konferencji Baza Centrum w Warszawie. W 2018r została zaproszona do udziału w koncercie polskiego uwielbienia EX_IT + Goście Specjalni w Ergo Arenie, w Trójmieście podczas Exodus Conf.

Natalia Bajak bio

Natalia Bajak

Od urodzenia związana z muzyką i teatrem. W wieku 7 lat zaczęla grać w spektaklach muzycznych nawiązując współpracę z Teatrem Tańca i Muzyki Tintilo. Zagrała m.in. w takich produkcjach jak "Ania z zielonego wzgórza”', „Obcy” czy ''Dziewczyna i chłopak, czyli heca na 14 fajerek”. Od 2004 r. pomaga w kompozycji muzyki do spektakli m.in.: "Obcy", "Opowieść Wigilijna", "Mały Książę", "Przygody Sary", "Świat Bastiana" czy "Zaczarowani". Jest współtwórcą muzyki do spektaklu "W Cieniu", którego premiera odbyła się w lutym 2013 r. oraz „Księżniczka Sara”, którego premiera odbyła się na deskach teatru Rampa w 2014 r. Od 2010 r. regularnie bierze udział w warsztatach wokalnych jako instruktor imrpowizacji wokalnej. Od sierpnia 2012 r. jest w kadrze instruktorskiej letnich warsztatów artystycznych dla Teatru Tańca i Muzyki Tintilo.

Od 10 lat jest solistką warszawskiego chóru Sienna Gospel Choir, z którym występowała na setkach koncertów. Wraz z chórem oraz zespołem Sienna Singers, którego solistką jest od 2012 roku współpracuje z wybitnymi muzykami Polskiej sceny. Uwielbia swing, blues, gospel i funky. Marzy o wykonywaniu muzyki, która bedzie energetyzująca i trafiająca prosto do serca. Od października 2011 r. uczy improwizacji wokalnej w pierwszej w Polsce Szkole Gospel.

 Adam Czapla bio

Adam Czapla - emisja i rehabilitacja głosu (technika Mix)

Wokalista, muzyk, trener wokalny specjalizujący się technice “Mix singing”. Trener wokalny w pierwszej edycji programu The Voice KIDS na antenie TVP2, w przeszłości miał również okazję pracować przy programie “The Voice of Poland”. Zasiadał także w loży ekspertów pierwszej edycji programu “Super Dzieciak” w TV Polsat. W latach 2014-2017 członek Międzynarodowego Stowarzyszenia Sztuki Wokalnej Natural Voice Perfection, kształcił się także w Krakowskiej Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej, jest absolwentem Wydziału Mechatroniki Politechniki Warszawskiej specjalizacji Techniki Multimedialne. Śpiewa od zawsze, jako trener wokalny i wokalista nieustannie poszerza swoją wiedzę i umiejętności pod okiem wybitnych specjalistów z Polski, Europy i USA. Szkolił się i pracował pod okiem takich pedagogów wokalnych i badaczy głosu jak Dean Kaelin, John Henny, Jaime Vendera, Hubert Noe, Daniela Stieff, Ilter Denizoglou, Kevin Mahogany, Jnr Robinson, a także uczestniczył w licznych warsztatach wokalnych i seminariach naukowych z polskimi i zagranicznymi wykładowcami. Zajmuje się treningiem wokalnym i rehabilitacją głosu. Na lekcjach i warsztatach pracuje nad odpowiednim zbalansowaniem głosu i maksymalnie naturalnym jego działaniem a także nad warstwą stylistyczną i interpretacyjną. Otwarty na nowości, pasjonat zdrowego i naturalnego śpiewania, czerpiący z różnych nurtów. Pracuje z dziesiątkami wokalistów na różnym poziomie zaawansowania, niektórych z nich możecie usłyszeć i zobaczyć w telewizji, radio czy na scenach teatralnych. Czynny wokalista obracający się w klimatach soul, gospel, R&B. Pracuje i śpiewa z warszawskim chórem Sienna Gospel Choir oraz formacją Sienna Singers, z którymi zaśpiewał w wielu projektach muzycznych i odniósł wiele sukcesów m.in docierając do półfinału 9ej edycji programu Mam Talent w 2015 roku, a także zdobywając złoty medal na Grand Prix festiwalu European Choir Games w Rydze w 2017 roku.

 

Katarzyna Rościńska

Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, nauczyciel angielskiego, trener głosu, coach wokalny w programie The Voice of Poland. Zaprasza do współpracy już aktywnych wokalistów, profesjonalistów, tych, którzy chcą wejść na profesjonalną ścieżkę. Również zaprasza aktorów, nauczycieli, mówców, którzy swoim głosem przekazują dużo ważnych treści i chcą zachować jego długie zdrowie. Dla specjalistów proponuje zajęcia z wymowy języka angielskiego i występów publicznych po polsku i angielsku.

 

Ola Nowak

Absolwentka wokalistyki na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach.
Pedagog - wykładała na Uniwersytecie w Lublinie na wydziale jazzu i muzyki rozrywkowej oraz w Zespole Szkół Muzycznych na Bednarskiej (wydział jazzu).
Stworzyła autorski kanał edukacyjny dla wokalistów OLA NOWAK - Śpiewaj z Olą. Aktualnie jest trenerem wokalnym programu muzycznego The Voice Kids TVP.
Współtworzy zespół ,,Zespół Dziewczyny”, który ma na swoim koncie wiele nagród oraz debiutancką płytę „Dziewczyny z sąsiedztwa”. Jest liderką zespołu Ola Nowak Jazz Quintet.

 

Wojciech Bylica

Wojciech Bylica - nauka gry na perkusji

Ukończył z wyróżnieniem Uniwersytet Muzyczny im. Fryderyka Chopina w Warszawie oraz Policealne Studium Jazzu im. H. Majewskiego. Laureat III nagrody na etapie ogólnopolskim konkursu Roland V-Drums Championship 2012. W 2013 roku otrzymał stypendium Fundacji Michała Urbaniaka podczas Urbanator Days w Białymstoku. Występował na wielu ogólnopolskich i międzynarodowych festiwalach tj. LXI Festiwal Jazzu Tradycyjnego Old Jazz Meeting „Złota Tarka” w Iławie, 6 Festiwal Młodych Talentów w Słupsku „Niemen Nonstop”, FAMA, Crossdrumming, Com`in, Warszawska Jesień, Wratislavia Cantans. W 2009 roku wraz z zespołem Jazz Construction wydał pierwszą płytę zespołu oraz został laureatem I nagrody na Europejskich Integracjach Muzycznych w Żyrardowie. Brał udział w wielu prestiżowych projektach muzycznych - nagrywał płyty „Absurdustra, próba Norwida” z Natalią Sikorą, „Loopowizacje” z Wojciechem Błażejczykiem, muzykę do spektakli teatralnych tj. „Pocztówka z Meksyku” (Teatr Śląski „Ateneum”), „Świat Garmanna” (Teatr Baj), oraz dla Polskiego Radia i Telewizji Polskiej. Trzykrotnie występował w programie Must Be The Music z zespołami: MashMish (finał), One (półfinał) oraz Klaudia Synak (eliminacje). W 2013 roku zagrał trasę 30 koncertów promujących płytę Malwiny Kusior „Przeznaczenie”. Współpracował m.in. z Filharmonią Narodową, Operą Narodową, Orkiestrą Sinfonia Varsovia, Warszawską Operą Kameralną, Mazowieckim Teatrem Muzycznym „Operetka”, Teatrem Polskim, a także PZLPiT „Mazowsze”. Obecnie jest zaangażowany w wiele ciekawych i prestiżowych projektów muzycznych w tym m.in. Sienna Gospel Choir.

 

Sebastian Iwanowicz

Sebastian Iwanowicz - nauka gry na gitarze

Gitarzysta, aranżer, pedagog. Absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach na Wydziale Kompozycji, Edukacji, Interpretacji i jazzu, oraz ZPSM im. Fryderyka Chopina na Wydziale Jazzu. Kierownik muzyczny koncertów Uwielbieniowych podczas Dni Archidiecezji Warszawskiej w ramach ŚDM 2016 w Warszawie z udziałem: Natalii Niemen, Leye Oladipupo, Shalom Catholic Community, Holy Singers i Warsaw Strings Orchestra i zespołu Wiarygodni, koncertu Uwielbienie we Włocławku (wydane 2 płyty koncertowe: 2014 i 2015) oraz festiwalu Muzyki Chrześcijańskiej w Amfiteatrze Bemowo.
Aranżował i produkował hymn Dni Archidiecezji Warszawskiej podczas ŚDM 2016 pt.: „Wiarę w sercu miej”. Prowadzi działalność warsztatową przygotowując młodzież do tworzenia muzyki chrześcijańskiej, oraz wykonania koncertów Uwielbieniowych i Kolędowych. Jako gitarzysta współpracował podczas sesji nagraniowych i koncertów
z  wieloma znakomitymi artystami polskimi i zagranicznymi, orkiestrami telewizyjnymi, laureatami programów telewizyjnych, studiami nagraniowymi, oraz teatrami muzycznymi.

+