W ramach szkoły oferujemy program nauczania dla wokalistów, instrumentalistów i zespołów - początkującychśredniozaawansowanych i zaawansowanych. Istnieje możliwość skorzystania z pełnego programu szkolnego, jak również z wykupienia dowolnych przedmiotów z oferty w zależności od indywidualnych potrzeb ucznia. Dodatkowo oferujemy usługę organizacji zajęć indywidualnych z nauki gry na instrumencie, którego nie ma w naszej ofercie podstawowej. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych do zrealizowania i zawsze wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych uczniów!

Oferta zajęć indywidualnych i grupowych w roku szkolnym 2018/2019

Zajęcia indywidualne:

• Emisja głosu - Anna Bajak, Barbara Wąsiewicz, Katarzyna Kiklewicz
  • Emisja i rehabilitacja głosu techniką "mix singing" - Adam Czapla
  • Przygotowanie do egazminów na wydziały wokalne - Anna Bajak, Katarzyna Rościńska
  • Nauka gry na instrumentach: perkusja - Wojciech Bylica, gitara - Sebastian Iwanowicz

Zajęcia grupowe:

• Chór dla dorosłych Sienna Gospel Choir, najbliższy nabór 7 września 2018 (piątek) o godz. 18:00
  • Chór dziecięco - młodzieżowy Sienna Gospel Young - nabór przez cały wrzesień na zajęciach

Zajęcia Sienna Gospel Young odbywają się w piątki w godz. 18:00 - 20:00
Próby Sienna Gospel Choir dla nowych chórzystów odbywają się w środy w godz. 18:00 - 20:30.

Szkolenia:

• Komunikacja w pracy. Prezentacje, wystąpienia, rozmowy.
  • Sztuka wystąpień publicznych dla dzieci i młodzieży (od 12 lat).