Zaznacz stronę

Kadra

Emisja głosu

Anna Bajak

Kompozytor, dyrygent, nauczyciel i dyrektor programowy Szkoły Gospel. Od 2001 roku prowadzi chór Sienna Gospel Choir, którego jest założycielką i dyrygentką. Jako kompozytor i instruktor wokalny, od wielu lat związana z Teatrem Muzycznym Tintilo. Aranżer partii wokalnych dla chórów i zespołów. Instruktor warsztatów muzycznych w Polsce i za granicą. Kierownik artystyczny niezliczonych nagrań płytowych. Współpracowała z takimi artystami jak Gerald T. Smith, Norris Garner, Noel Robinson, Ruth Lynch – Waldron, Jnr Robinson, Grażyna Auguścik i wielu innych. Pedagog z wieloletnim doświadczeniem i pasją.

Adam Czapla

Wokalista, trener wokalny. Od lat szkoli się i rozwija w zakresie techniki wokalnej i pracy nad głosem w Polsce i za granicą. Realizuje podejście holistyczne, w oparciu o trening funkcjonalny głosu. Jego obecnym mentorem jest austriacki nauczyciel śpiewu i foniatra-laryngolog – dr. Hubert Noe. Trener wokalny oraz chórek w programie The Voice Kids TVP oraz The Voice Senior TVP. Przez lata związany z Sienna Gospel Choir oraz formacją Sienna Singers.

Katarzyna Rościńska

Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, nauczyciel angielskiego, trener głosu, coach wokalny w programie The Voice of Poland. Zaprasza do współpracy już aktywnych wokalistów, profesjonalistów, tych, którzy chcą wejść na profesjonalną ścieżkę. Również zaprasza aktorów, nauczycieli, mówców, którzy swoim głosem przekazują dużo ważnych treści i chcą zachować jego długie zdrowie. Dla specjalistów proponuje zajęcia z wymowy języka angielskiego i występów publicznych po polsku i angielsku.

Barbara Wąsiewicz

Absolwentka Uniwersytetu Muzycznego im. Fryderyka Chopina w Warszawie na Wydziale Dyrygentury Chóralnej, Edukacji Muzycznej, Muzyki Kościelnej, Rytmiki i Tańca. Od wielu lat jest Kierownikiem i Dyrygentem chóru Sienna Gospel Young. Od 2012 roku jest instruktorem wokalnym, kształcenia słuchu i emisji głosu w warszawskiej Szkole Gospel. Jest kompozytorką i autorką tekstów piosenek dla dzieci i dorosłych. W swoim dorobku ma występy w międzynarodowych konkursach chóralnych. Jest zapraszana do składów jurorskich konkursów wokalnych i przeglądów piosenek. Jako artystka posiada dorobek studyjny, do którego zaliczają się m.in. realizacja muzyki do polskiej wersji filmu Harry Potter, nagrania do podręczników muzycznych szkół ogólnokształcących oraz reklam telewizyjnych.

Katarzyna Dykiel

Ze śpiewem związana od wczesnych lat dziecięcych – zarażona tym od muzykującego dziadka, który wprowadził ją w świat śpiewu i muzycznych dźwięków. Certyfikowany Trener Wokalny Modern Vocal Training Level 1 – 2021 ( Training Level 2 – 2023), w Modern Vocal Training Institute w Maladze (https://modernvocaltraining.com/europe-3/  ->Poland). Nieustannie doskonali swój warsztat wokalny pod okiem nauczycieli MVT, na warsztatach i kursach (MVT Teachers Training Course) oraz lekcjach prywatnych z trenerami wokalnymi z całego świata. Trenuje swój wokal od 16-go roku życia i kocha to co robi:) Laureatka licznych festiwali wokalnych, takich jak Mazowiecki Festiwal Młodzieżowej Twórczości Artystycznej Asteriada (Grand Prix) i wiele, wiele innych. Absolwentka Klasy Estradowej XLLO im. Stefana Żeromskiego w Warszawie, Studia Aktorskiego przy Teatrze Baza oraz półrocznego kursu aktorskiego na PWST w Krakowie. Modern Vocal Training to nowoczesna technika śpiewu łącząca wiele wiodących metod od Complete Vocal Training po najpopularniejszą metodę – Speech Level Singing z elementami klasycznej techniki wokalnej Bel Canto. Pracuje nad własnym materiałem muzycznym. Jako Koti Dykiel wydała 3 autorskie single: „PROSTA” , „CARRY ME HOME” i „HEY PA!”, (https://www.youtube.com/@kotidykiel3140), w 2024 roku planuje premierę EP. Aktywna artystycznie i na scenie, można ją usłyszeć między innymi w live show w Chaton.

Do nauki śpiewu podchodzi z wielką pasją i zaangażowaniem, wiedząc ile może znaczyć dla młodego człowieka, i wiedząc jak delikatnym i ważnym instrumentem jest ludzki głos.”

Anna Mazurek

Wokalistka, manager artystyczny. Absolwentka Niepublicznej Szkoły Wokalnej im. Jerzego Wasowskiego w Warszawie – naukę rozpoczęła w klasie Krystyny Prońko i Bogdana Hołowni. Uczestniczyła w wielu warsztatach wokalnych w Polsce i za granicą, będąc pod opieką m.in. Lory Szafran, Anny Serafińskiej, Elżbiety Zapendowskiej, Jnr Robinsona oraz Geralda T. Smitha. Stypendystka klasy jazzu i muzyki rozrywkowej w Aerofolkehojskole w Danii. Od 2007 roku solistka i manager Sienna Gospel Choir, a od 2015 roku instruktor wokalny i dyrygent Preludium Sienna Gospel Choir. W 2015 roku ukończyła z wyróżnieniem Akademię Filmu i Telewizji w Warszawie, specjalizacja: Organizacja Produkcji Filmowej i Telewizyjnej.

Gra na instrumentach

Wojciech Bylica

perkusja

Absolwent UMFC w Warszawie i PSJ im. H. Majewskiego w Warszawie. Perkusista, kompozytor, twórca o szerokich zainteresowaniach stylistycznych. Stypendysta Urbanator Days, laureat konkursu Roland V-Drums. Współpracował z telewizjami: TVP, TVN, Polsat; Fonografią Polskiego Radia; teatrem Rampa; Filharmonią Narodową; Operą Narodową; zespołem Kancelarya; artystami: K.A.S.A, Ola Szwed, Marika, Zuza Jabłońska. Perkusista Sienna Gospel Choir, współzałożyciel zespołu SaturdayLive, oraz nauczyciel perkusji w Szkole Gospel. Jest autorem cyklu „inspiracje perkusyjne” dostępnego na fb i yt.

Szkoła Gospel

ul. Sienna 68/70
00-825 Warszawa

Kontakt

tel: +48 22 595 18 22
+48 664 487 416
E-mail: info@szkolagospel.pl