Emisja głosu

Anna Bajak

Kompozytor, dyrygent, nauczyciel i dyrektor programowy Szkoły Gospel. Od 2001 roku prowadzi chór Sienna Gospel Choir, którego jest założycielką i dyrygentką. Jako kompozytor i instruktor wokalny, od wielu lat związana z Teatrem Muzycznym Tintilo. Aranżer partii wokalnych dla chórów i zespołów. Instruktor warsztatów muzycznych w Polsce i za granicą. Kierownik artystyczny niezliczonych nagrań płytowych. Współpracowała z takimi artystami jak Gerald T. Smith, Norris Garner, Noel Robinson, Ruth Lynch – Waldron, Jnr Robinson, Grażyna Auguścik i wielu innych. Pedagog z wieloletnim doświadczeniem i pasją.

Adam Czapla

Wokalista, trener wokalny. Od lat szkoli się i rozwija w zakresie techniki wokalnej i pracy nad głosem w Polsce i za granicą. Realizuje podejście holistyczne, w oparciu o trening funkcjonalny głosu. Jego obecnym mentorem jest austriacki nauczyciel śpiewu i foniatra-laryngolog – dr. Hubert Noe. Trener wokalny oraz chórek w programie The Voice Kids TVP oraz The Voice Senior TVP. Przez lata związany z Sienna Gospel Choir oraz formacją Sienna Singers.

Katarzyna Rościńska

Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, nauczyciel angielskiego, trener głosu, coach wokalny w programie The Voice of Poland. Zaprasza do współpracy już aktywnych wokalistów, profesjonalistów, tych, którzy chcą wejść na profesjonalną ścieżkę. Również zaprasza aktorów, nauczycieli, mówców, którzy swoim głosem przekazują dużo ważnych treści i chcą zachować jego długie zdrowie. Dla specjalistów proponuje zajęcia z wymowy języka angielskiego i występów publicznych po polsku i angielsku.

Aleksandra Bajak

Wokalistka, songwriterka, aktorka dubbingowa, studentka Akademii Muzycznej w Bydgoszczy na wydziale wokalistyki jazzowej. Muzyką zajmuje się od 5 roku życia. Laureatka wielu festiwali i konkursów wokalnych. Wystąpiła w spektaklach musicalowych na deskach Teatru Roma oraz Teatru Wielkiego w Łodzi. Od 2016 r. zajmuje się dubbingiem w wytwórni Disney Channel Original. Współpracowała m.in. z Grażyną Auguścik, Mieczysławem Szcześniakiem, Joanną Zagdańską, Kamilą Pałasz. Od 2016 r. Wraz z mężem prowadzi zespół uwielbienia na ogólnopolskiej konferencji Baza Centrum w Warszawie.

Gra na instrumentach

Wojciech Bylica

perkusja

Absolwent UMFC w Warszawie i PSJ im. H. Majewskiego w Warszawie. Perkusista, kompozytor, twórca o szerokich zainteresowaniach stylistycznych. Stypendysta Urbanator Days, laureat konkursu Roland V-Drums. Współpracował z telewizjami: TVP, TVN, Polsat; Fonografią Polskiego Radia; teatrem Rampa; Filharmonią Narodową; Operą Narodową; zespołem Kancelarya; artystami: K.A.S.A, Ola Szwed, Marika, Zuza Jabłońska. Perkusista Sienna Gospel Choir, współzałożyciel zespołu SaturdayLive, oraz nauczyciel perkusji w Szkole Gospel. Jest autorem cyklu „inspiracje perkusyjne” dostępnego na fb i yt.

Sebastian Iwanowicz

gitara

Gitarzysta, aranżer producent, kształcony na: Akademii Muzycznej w Katowicach, Music Laboratory i Akademii Realizacji Dźwięku w Warszawie. Od lat związany z muzyką chrześcijańską, jako kierownik muzyczny koncertów Uwielbieniowych, występów na Światowych Dniach Młodzieży, koncertów telewizyjnych i internetowych.

Szkoła Gospel

ul. Sienna 68/70